Про встановлення результатів виборів депутатів Миргородської районної ради Полтавської області (Постанова №59)

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

м. Миргород

1. листопада 2020 року                                                                                                      № 59

Про встановлення результатів виборів депутатів Миргородської районної ради Полтавської області.

Відповідно до частини третьої статті 283 Виборчого кодексу України, Миргородська районна територіальна виборча комісія Полтавської області

п о с т а н о в л я є :

1. Визнати обраними депутатами Миргородської районної ради Полтавської області осіб згідно з додатком 1.

1. Офіційно оприлюднити результати виборів депутатів Миргородської районної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах в засобах масової інформації та на сайті Миргородської РДА.

1. Надіслати повідомлення Центральній виборчій комісії в порядку та за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Голова  Миргородської районної територіальної

виборчої комісії  Полтавської області                                                                 Марченко Л.І.

ДолученняРозмір
59_d1.pdf354.81 КБ