Хроніка обласних новин

Версія для друкуВерсія для друку

Хроніка обласних новин

        

13 березня у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів обласної державної адміністрації розглянуто питання «Про основні завдання розвитку галузі агропромислового комплексу області на 2017 рік», «Про епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин у Полтавській області», «Про стан виконання централізованих заходів щодо надання медичної допомоги хворим на туберкульоз», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

 

* * *

13 березня у м. Полтаві  голова обласної державної адміністрації В.Головко спільно з керівником Центру допомоги учасникам АТО у Полтавській області В.Довженком, представниками силових відомств регіону, депутатами обласної ради Р.Роговим та Г.Коваленком обговорили ініціативу «Муніципальна варта», яка спрямована на соціалізацію бійців АТО в селах. Вищезгаданий проект передбачає створення на місцевості органів у форматі комунальних підприємств, що як дасть змогу демобілізованим бійцям працевлаштуватися, так і допоможе правоохоронним органам забезпечити безпеку проживання мешканців області. Адже бійці слідкуватимуть за правопорядком, охоронятимуть об’єкти, зокрема, школи чи приміщення органів місцевого самоврядування.

 

 

* * *

13 березня у м. Полтаві за участю заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації  М.Білоконя урочисто відкрито музичний фестиваль «І струни Лисенка живії…» з нагоди відзначення 175-річчя від дня народження М.Лисенка. У рамках заходу відбувся концерт симфонічного оркестру Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка.

 

 

* * *

14 березня у Полтавському обласному музично-драматичному театрі імені М.Гоголя за участю голови обласної державної адміністрації В.Головка, заступника голови обласної ради А.Ханка, військового комісара Д.Губського, представників волонтерського руху, громадськості, учасників АТО відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня українського добровольця.

 

* * *

14 березня у м. Полтаві за участю заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації  М.Білоконя відбувся урочистий пленум обласної організації ветеранів з нагоди відзначення 30-ї річниці заснування Полтавської обласної організації ветеранів.

 

 

* * *

14 березня у м. Полтаві заступник голови обласної державної адміністрації О.Пругло провів засідання комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання фінансової допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів.

 

* * *

15 березня у м. Полтаві  голова обласної державної адміністрації В.Головко спільно з заступником голови-керівником апарату обласної державної адміністрації  М.Білоконем,  директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації  І.Іщенко провів робочу зустріч з директором Європейської Академії Берліну доктором Екертом Штратеншульте. Обговорено різнопланові регіональні аспекти розвитку та зміцнення взаємовигідного українсько-німецького партнерства, зокрема, навчання адміністративного персоналу обласної державної адміністрації в Німеччині, підтримки процесів розвитку демократії в країні та регіоні тощо.

 

 

* * *

15 березня у м. Полтаві перший заступник голови обласної державної адміністрації А.Пісоцький провів «гарячу» телефонну лінію.

 

 

* * *

15 березня у м. Полтаві заступник голови обласної державної адміністрації О.Пругло спільно з директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації  І.Іщенко, начальником Полтавського обласного управління водних ресурсів В.Фомичовим провів робочу зустріч з делегацією з Норвегії на чолі з керівником групи експертів  Сандгрен Ерік Йонасом та представником головного Норвежського управління водних ресурсів Джоном Сангенсом. Обговорено ситуацію в Полтавській області з малими ГЕС та ймовірні напрями використання досвіду іноземних колег у зазначеній сфері.

 

* * *

15 березня у м. Полтаві за участю заступника голови обласної державної адміністрації О.Пругла відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

 

* * *

15 березня у м. Полтаві за участю заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації М.Білоконя відбулося навчання державних службовців з питань підготовки антикорупційних програм та оцінки корупційних ризиків. Також обговорено питання забезпечення моніторингу подання електронних декларацій.

 

* * *

15 березня у м. Полтаві заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації  М.Білокінь провів особистий прийом громадян.

 

* * *

16 березня у м. Полтаві  за участю голови обласної державної адміністрації В.Головка,  в.о. голови обласної ради А.Ханка, заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації  М.Білоконя, директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації  І.Іщенко,  секретаря Полтавської міської ради О.Деркач,  головного радника з питань врядування Проекту ПРОМІС К.Ворд, депутата міської ради м. Вон провінції Онтаріо (Канада) А.Шефмана відбувся Міжвідомчий Форум для представників органів влади Полтавської області «Ефективне врядування в громадах – запорука прискореного розвитку Полтавщини».

 

* * *

 16 березня у м. Полтаві відзначили 100-річчя Української революції 1917-1921 років урочистостями та покладанням квітів до меморіальної дошки Симона Петлюри. Церемонія відбулася  за участі  заступника голови обласної державної адміністрації Олега Пругла, студентів та викладачів Полтавської державної аграрної академії. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв та захисників України. 

Також відбулось покладання квітів до пам’ятника Борису Мартосу, який був головою Ради міністрів УНР у 1919 році. Десятки полтавців та студенти з квітами прийшли до Полтавського університету економіки та торгівлі, навпроти фасаду якого і  стоїть пам’ятник видатному діячу.

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

 

 

Наверх ↑