Хроніка обласних новин

Версія для друкуВерсія для друку

Хроніка  обласних  новин

        

25 квітня у м. Полтаві голова обласної державної адміністрації В.Головко провів нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, де обговорено актуальні питання розвитку області, які порушують депутати обласної ради перед облдержадміністрацією. Зокрема, реформування системи охорони здоров’я, впровадження освітніх програм, розвитку інфраструктури, закладів культури та туризму. Дано відповідні доручення.

 

* * *

25 квітня у м.Полтаві за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації А.Пісоцького відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

 

* * *

25 квітня у м. Полтаві за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації А.Пісоцького, народного депутата України, голови фракції «Об'єднання «САМОПОМІЧ» у Верховній Раді України О.Березюка  відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

 

 

* * *

25 квітня у м. Полтаві за участю заступника голови обласної державної адміністрації Р.Товстого представників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, громадськості, ЗМІ відбулося відкриття виставки-презентації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області «Подаруймо дітям літо».

 

 

* * *

25 квітня у м. Полтаві заступник голови обласної державної адміністрації О.Пругло провів нараду з питань початку роботи комісії з узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах на послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення.

 

 

* * *

25 квітня у м. Полтаві голова обласної державної адміністрації В.Головко спільно з заступником голови обласної державної адміністрації О.Пруглом та директором Департаменту освіти й науки обласної державної адміністрації О.Харченко взяв участь у загальнодержавній нараді з питань відкриття опорних шкіл в об’єднаних територіальних громадах та удосконалення системи підвозу учнів, яку у  відеорежимі провів Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку України Г.Зубко.

 

* * *

26 квітня у м. Полтаві за участю голови обласної державної адміністрації В.Головка, заступників голови облдержадміністрації та голови обласної ради, голів райдержадміністрацій та районних рад, народних депутатів України Р.Богдана (фракція БЮТ) та О.Реки (фракція «Народний Фронт»), представників громадськості відбулося пленарне засідання п’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання, яке провів голова обласної ради О.Біленький. На сесії розглянуто 60 питань порядку денного.

 

* * *

26 квітня у м. Полтаві біля пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи за участю голови обласної державної адміністрації В.Головка, активістів громадських організацій чорнобильців, представників громадськості, студентської та учнівської молоді відбувся мітинг-реквієм з нагоди 31-х роковин Чорнобильської трагедії.

 

* * *

26 квітня у м. Полтаві голова обласної державної адміністрації В.Головко, голова обласної ради О.Біленький, заступник голови облдержадміністрації Р.Товстий, депутат обласної ради О.Трухін передали військовим медикам 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ автомобіль швидкої допомоги, який допоможе рятувати життя українських бійців у Мар’їнському районі Донецької області.

 

* * *

27 квітня у Шишацькій  спеціалізованій школі імені В.І. Вернадського за участю заступника Міністра освіти і науки України Р.Греби, голови обласної державної адміністрації В.Головка, керівництва району відбулася нарада для керівників органів управління освітою об´єднаних територіальних громад та урочистий захід з оснащення засобами навчання опорного закладу «Шишацька  спеціалізована  школа імені В.І. Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області».

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

Наверх ↑