Хроніка обласних новин

Версія для друкуВерсія для друку

Хроніка  обласних  новин

 

3 травня голова Полтавської обласної державної адміністрації В.Головко спільно з керівниками Служби автомобільних доріг області у ході робочої поїздки до Кременчуцького району провів виїзну нараду, де обговорено стан ремонтних робіт на шляху М-22 Полтава-Кременчук-Олександрія.

 

* * *

3 травня у с.Головач Полтавського району на базі обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» за участю голови обласної ради О.Біленького відбувся чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.

 

 

* * *

3 травня у місті Полтаві заступник голови обласної державної адміністрації О.Пругло провів зустріч з делегацією Німецької народної спілки з догляду за військовими похованнями на чолі з керівником Служби перезахоронень  Німецької народної спілки з догляду за військовими похованнями Ральфом Відеманном, представниками Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій, та громадської організації «Українські меморіали» з питань догляду за військовими похованнями на території області.

 

* * *

3 травня у місті Полтаві заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації М.Білокінь за участю керівників причетних структурних підрозділів обласної державної адміністрації провів нараду  з питань підготовки до відзначення на обласному рівні Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Обговорено питання  про вітання ветеранів Другої світової війни, зокрема, вшанування пам’яті загиблих штабу Південно-Західного фронту у Шумейковому урочищі на Лохвиччині влітку 1941 року.

 

* * *

3 травня у місті Полтаві заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації М.Білокінь провів особистий прийом громадян.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

Наверх ↑