Пенсії військових в 2019 році на Полтавщині

Версія для друкуВерсія для друку

Пенсії військових в 2019 році на Полтавщині

Як свідчить статистика, зараз на обліку в органах Пенсійного фонду Полтавщини перебуває майже 22 тисячі військових пенсіонерів. За 11 місяців нинішнього року на пенсійні виплати колишнім військовослужбовцям спрямовано 1 млрд. 184 млн грн, що на 183 млн грн, або на 17% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Згідно з урядовим рішенням у минулому, 2018-му році, відбувся перший плановий етап з підняття розміру пенсій військовим. У результаті проведеного перерахунку пенсійні виплати полтавських військовослужбовців зросли, в середньому, на 1300 гривень, а середня пенсія досягла 4060 грн.

У січні нинішнього року був запущений другий етап підвищення пенсій військовим пенсіонерам. Якщо з 1 січня 2018 року їм було виплачено 50% суми підвищення пенсії, то з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року виплачується 75% від суми підвищення. За підрахунками, перші два етапи дали загальне підвищення пенсій на 61%, або, в середньому, на 1700 гривень.

Найбільш соціально значимим підвищенням слід вважати перерахунок пенсій з 1 липня 2019 року особам з числа інвалідів війни. Саме з цієї дати середній розмір їх пенсійної виплати зріс більше ніж на 1200 грн – з 7408 грн до 8662 грн. Окрім того, цьогоріч були проведені масштабні за кількістю перерахунки пенсій з липня та грудня, що забезпечило збільшення середнього розміру пенсійної виплати військовослужбовців нашої області в цілому до 4655 грн.

Сучасні інформаційні технології дозволяють колишнім військовослужбовцям завжди бути в курсі новацій щодо розмірів їх пенсій. На вебпорталі Пенсійного фонду України (www.pfu.gov.ua) можна знайти відповіді на найпоширеніші питання, дізнатися про конкретні терміни і умови призначення пенсії, про можливі надбавки до пенсій і багато інших питань, які стосуються цієї теми, за таким шляхом: «Послуги»-«Пенсіонерам»-«Пенсії за окремими законами»-«Пенсії військовослужбовцям».

До того ж, як і всі інші підопічні Фонду, пенсіонери силових структур можуть скористатися послугами підрозділів обслуговування громадян, прийом у яких здійснюється щоденно, протягом дня, незалежно від адреси проживання пенсіонера (дільниці обслуговування), а також зателефонувати на «гарячу» телефонну лінію Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за такими номерами:

0-800-50-25-10

(0532) 56-53-29

Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області

 

 

Наверх ↑