Працівники Миргородської райвійськадміністрації взяли участь в особисто – командному чемпіонаті Полтавської області зі спортивного орієнтування серед депутатів рад всіх рівнів, державних службовців та представників органів місцевого самоврядування

Замість ділового дрес-коду — кросівки та спортивний одяг.

Цими вихідними відбувся особисто - командний чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування серед депутатів рад всіх рівнів, державних службовців та представників органів місцевого самоврядування.

Учасники за допомогою карти та компасу знаходили певні точки в лісі, пройшовши дистанцію від старту до фінішу.

До змагань, участь у яких загалом взяли 28 команд, долучилися і працівники Миргородської райвійськадміністрації.

Цікава дистанція стала випробовуванням на спритність та швидкість, а кожен намагався подолати її якнайкраще. Спільна мета, підтримка та допомога колег - ще більше згуртували колективи і команди.

Спорт – це не лише веселощі та фізична активність, але й потужний інструмент для зміцнення і покращення життя в цілому. Таким чином, обираючи спорт як стиль життя, ми не лише удосконалюємо своє тіло, але і відкриваємо шлях до покращення своєї продуктивності та розвитку важливих навичок, необхідних у будь-якій сфері життя.