Офіс залучення інвестицій

Версія для друкуВерсія для друку

Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) – є постійно діючим дорадчим органом при Кабінеті Міністрів України, що був створений постановою Уряду в жовтні 2016 року для залучення прямих іноземних інвестицій та допомоги існуючим інвесторам у розширенні свого бізнесу в Україні.

Довідник для інвесторів «UkraineInvest Guide» є відправною точкою для інвесторів, адже містить актуальну інформацію необхідну для того аби прийняти виважене рішення.

Видання містить інформацію про потенціал України, щодо змін в регуляторній політиці, аналітичні дані з різних галузей, а також промотує історії іноземних компаній, які вже успішно працюють у нашій країні.

UkraineInvest Guide висвітлює інвестиційний потенціал в різних галузях економіки України, таких як сільське господарство, енергетика, важка промисловість, текстиль, ІТ та інновації, нерухомість (включаючи об’єкти, відібрані для приватизації), інфраструктура, регіональна інфраструктура, інвестиції у сталий розвиток, логістика, виробництво, охорона здоров’я та фарма.

UkraineInvest Guide – це універсальний довідник для іноземних інвесторів, які розглядають інвестиційну діяльність в Україні.

Скеровуємо всіх зацікавлених суб’єктів господарювання подавати свої інвестиційні проєкти/пропозиції для включення до довідника «UkraineInvest Guide» за формою на електронну пошту Миргородської районної державної адміністрації mirgor_rda@adm-pl.gov.ua або sertmyrgrda@adm-pl.gov.ua

Телефон для довідок: (05355) 52058

Контакти

ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій», Кабінет Міністрів України

вул. Михайла Грушевського, 12/2 офіс 148

м. Київ, 01010

+38 (044) 256 78 32

Наверх ↑