Публічна інформація

Версія для друкуВерсія для друку

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості та прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації». На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України», які покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію.

 

Миргородська райдержадміністрація надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит й ініціативно у формі відкритих даних.

 

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яку було отримано чи створено в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, що передбачені чинними законами, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

 

Розпорядження голови райдержадміністрації

Проекти розпоряджень голови райдержадміністрації

Проекти рішень районної ради, підготовлені райдержадміністрацією

План заходів райдержадміністрації

Звіт про використання коштів Державного бюджету України райдержадміністрацією

Форма запиту
на інформацію

 

 

 

Рекомендації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань додержання конституційного права людини і громадянина на доступ до інформації

Закон України «Про внесення змін до Закону України „Про інформацію“»

Роз’яснення Міністерства юстиції України щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання або

Інформація про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наверх ↑