Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Миргородській районній військовій адміністрації

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при

Миргородській районній військовій адміністрації

м. Миргород, вул. Гоголя, 120

Електронна пошта: mirgor_rda@adm-pl.gov.ua

Голова Ради ВПО,

внутрішньо переміщена особа

Ярошенко

Андрій Геннадійович

Заступник голови ради ВПО, начальник відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та роботи з внутрішньо переміщеними особами районної військової адміністрації

Халдай

Наталія Василівна

Секретар ради ВПО,

головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та роботи з внутрішньо переміщеними особами районної військової адміністрації

Обора

Наталія Іванівна

/05355/ 5-20-58

Розпорядженням начальника Миргородської райвійськадміністрації  № 144 від 28.08.2023  «Про затвердження    Положення  про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Миргородській районній державній (військовій) адміністрації» затверджено Положення про  Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Миргородській районній державній (військовій) адміністрації.

Розпорядженням начальника Миргородської райвійськадміністрації №153 від 12.09.2023 «Про створення ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Миргородській районній державній (військовій) адміністрації» утворено та затверджено склад ради з питань внутрішньо переміщених осіб  при Миргородській районній державній (військовій) адміністрації.