Допомога після поранення

Версія для друкуВерсія для друку

Спеціалізований сайті Міноборони «Турбота»: https://turbota.mil.gov.ua доповнено інтерактивним Довідником ,,Допомога після поранення". 

 

Довідник розроблено для військовослужбовців Збройних Сил України, які отримали поранення, травми чи захворювання під час військової служби. 

Якщо ти опинився в такому становищі, він стане твоїм помічником. Доступний як у звичній "книжковій формі" у pdf форматі, так і через пошуковий навігатор https://turbota.mil.gov.ua/dovidnyk-poranenogo

В матеріалі проаналізовано шлях, який доводиться долати після отримання травми, поранення чи захворювання. 

Лікування, реабілітація проходження військово-лікарської комісії та медико-соціальної експертної комісії тощо, які мають бути спрошені. 

У довіднику зібрано корисну інформацію: 

• як отримати направлення на лікування, реабілітацію чи оздоровлення; 

• на що важливо звернути увагу під час проходження лікування, військово-лікарської та медико-соціальної експертної комісії; 

• які пільги та грошові виплати тобі належать; 

• які документи потрібно отримати і до кого за ними звертатись. 

На початку довідника ти знайдеш перелік найбільш поширених запитань серед військовослужбовців, які отримали поранення/травму чи захворіли під час виконання службових обов’язків. 

Перелік сформований на основі опитування, яке провели серед поранених бійців Сухопутних військ, Сил спецоперацій, Сил Територіальної оборони та інших.

 

 

Наверх ↑