Освітній серіал для військовослужбовців

Версія для друкуВерсія для друку

З’явився безкоштовний освітній серіал для військовослужбовців та їхніх родин

 

На платформі Дія.Освіта тепер доступний освітній серіал для чинних, майбутніх військовослужбовців та їхніх родин — «Психологічна та юридична допомога під час воєнного стану».

Про що серіал?

Юридична та психологічна допомога громадянам

Корисна інформація військовослужбовцям

Ключові аспекти готовності до бойових дій

Стабілізація в кризових та екстремальних умовах

Процес повернення до цивільного життя

Військова служба — це шлях, на який стають ті, хто захищає незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Цей курс допоможе зрозуміти шлях військовослужбовця, розкриє ключові питання психологічної готовності до бойових дій та стабілізації власного стану в різних умовах. Близькі та родичі військових зрозуміють, який шлях проходить військовослужбовець перед поверненням до цивільного життя.

Освітній курс містить 9 відео про те, чому важливо ознайомитися з військовим статутом і дотримуватися його, які документи необхідно мати призовникам, як полегшити перехід від цивільного життя до військового, чому варто заздалегідь навчитися технік саморегуляції, як діяти родичам захисників, які зникли безвісти або потрапили в полон, а також багато іншої корисної інформації.

Переглянути серіал можна за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/psychological-and-legal-assistance-to-the-military

 

 

Наверх ↑