Зубопротезування

Версія для друкуВерсія для друку

7 закладів на Полтавщині пропонують безкоштовне зубопротезування ветеранам та військовим

 

 

З 1 квітня Національна служба здоров’я України розпочала оплачувати послуги з зубопротезування для окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Послугу можуть отримувати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, військовослужбовці. Це – пілотний проєкт, на його фінансування з державного бюджету виділено 750 млн грн.

 

На сьогодні вже 77 надавачів медичних послуг мають підписаний договір з НСЗУ на зубопротезування, з них 7 – у Полтавській області. Наразі Полтавщина – у трійці лідерів серед областей по кількості надавачів медичних послуг.

 

На Полтавщині контракт з НСЗУ вже мають:

КП ,,Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка” Полтавської обласної ради”. Контактний телефон: +380532609606

КНП ,,Гребінківська міська лікарня” Гребінківської міської ради Полтавської області. Контактний телефон: +380535991215

КП ,,3-я міська клінічна поліклініка Полтавської міської ради”. Контактний телефон: +380532688395

КНП ,,Лікарня інтенсивного лікування I рівня м. Горішні Плавні” Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Контактний телефон: +380534844831

КП ,,4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради імені Леоніда Куроєдова”. Контактний телефон: +380532637451

КП ,,Лубенська міська клінічна стоматологічна поліклініка” Лубенської міської ради лубенського району Полтаської області. Контактний телефон: +380506043933

Полтавський державний медичний університет. Контактний телефон: +380509649499

 

Тариф на медичну послугу складає 2765 грн, до якого застосовуються коригувальні коефіцієнти. Гранична вартість наданих медичних послуг одному пацієнту – 14984 грн. Пацієнт може скористатися послугою один раз протягом року, лікування для нього є безоплатним.

 

Як отримати послугу

Для отримання послуги необхідне направлення від лікаря-стоматолога, а також заява в довільній формі з наданням копій документів та з пред’явленням їх в оригіналі:

паспорт громадянина України;

облікова картка платника податків;

посвідчення (учасника бойових дій/особи з інвалідністю внаслідок війни/посвідчення учасника війни та/або військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу).

Військовослужбовці, які не перебувають у відпустці, також мають отримати направлення від командира військової частини, а потім звернутися до лікаря, який надасть направлення на зубопротезування.

 

 

Наверх ↑