У Миргороді відбулися фінальні змагання з баскетболу серед хлопців у рамках ІІІ етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»

Після захоплюючих ігор нарешті були визначені переможці:

І місце – команда ОЗО "Миргородський ліцей №1 ім. Панаса Мирного Миргородської міської ради",

ІІ місце – команда Воскобійницької ЗОШ І - ІІІ ст. Шишацької селищної ради,

ІІІ місце – команда ОЗ "Вирішальницька ЗОШ І - ІІІ ст." Сенчанської сільської ради.

Загалом участь у змаганнях взяли 15 команд із різних громад Миргородщини.

Разом із першим заступником Михайлом Коркішком та начальником управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради Тетяною Колибельнік привітали фіналістів.

Нашим дітям довелося навчатися і розвиватися в такий непростий для України час. Але попри все, вони для всіх нас є справжнім прикладом сміливості, витривалості та жаги до перемоги. Впевнений, що саме за такими амбітними та наполегливими українцями — майбутнє нашої сильної, незалежної та незламної України.