На Полтавщині для будівництва соціального житла залучають міжнародних партнерів

На Полтавщині для будівництва соціального житла залучають міжнародних партнерів

На Полтавщині налагоджують зв’язки із міжнародними партнерами, які не тільки забезпечують гуманітарне реагування, а й мають ресурси для реалізації масштабних проєктів, інтегрують успішний європейський та світовий досвід.

«Полтавська область стала другою домівкою для понад 180 тисяч людей. Забезпечити їм комфортні умови проживання – допомогти соціалізуватися. Тому залучаємо міжнародних партнерів до реалізації проєктів як з ремонту житлового фонду, так і будівництва з нуля», – зазначив заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.
Два житлові будинки по 12 квартир має наметі збудувати в Полтавській громаді Фонд родини Богдана Гаврилишина.
«Нині наш фонд більше акцентований на будівництві соціального житла. Ми прагнемо, щоб вимушені переселенці жили в окремих квартирах, а не в тимчасовому прихистку», – говорить співзасновниця Фонду Патріція Шморгун-Гаврилишин.

Фонд вже реалізував в Україні 18 проєктів із будівництва тимчасових прихистків та соціального житла.