Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 18 по 22 лютого 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 18 по 22 лютого 2019 року

18.02.-22.02.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

18.02.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

19.02.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки виконання Стратегічного плану соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування» з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Миргородського району на 2018 рік.

2. Про роботу виконкомів Кибинської, Солонцівської сільських рад зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

3. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

10.00

Нарада з керівниками закладів культури району «Про заходи з нагоди 40-річчя відкриття Миргородської центральної районної бібліотеки», (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

11.00

Семінар учителів англійської мови (Попівська ЗОШ І- ІІІ ст.).

19.02. – 22.02.

Тематичні заходи в закладах культури району до Дня Героїв Небесної Сотні, (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

20.02.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Виїзне засідання членів атестаційної комісії «Вивчення досвіду вчителів, які атестуються» (Зубівський НВК).

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації Хоменка В.М.

21.02.

09.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

11.00

Виїзне засідання членів атестаційної комісії «Вивчення досвіду вчителів, які атестуються» (Гаркушинський ЗЗСО).

22.02.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Солонцівської сільської ради першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Участь у засіданні сесії районної ради.

10.00

Семінар учителів початкових класів (Ромоданівська ЗОШ І- ІІІ ст.).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                           В.М.Хоменко