Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 19 по 23 лютого 2018 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 19 по 23 лютого 2018 року

19.02.-23.02.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

19.02.-23.02.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

20.02.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин  в Миргородському районі.

2. Про роботу виконкомів Кибинської, Солонцівської сільських рад зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

3. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації       Коваленком Ю.М.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00.

Інформаційне повідомлення «Їм у віках судилося безсмертя» до Дня Героїв Небесної Сотні (приміщення Миргородської районної бібліотеки для дітей).

Засідання творчої групи вчителів біології (на базі Великообухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Семінар-практикум для вчителів української мови та літератури (на базі Великообухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).

13.00

Вечір-спомин «Не зорі падають із неба, зірки ідуть на небеса...» до Дня Героїв Небесної Сотні (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

21.02.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації.

Семінар для вчителів початкових класів на базі Трудолюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Виїзне засідання членів атестаційної комісії на базі Трудолюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю голови райдержадміністрації Коваленка Ю.М.

22.02.

09.00

Розширене засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за  2017 рік.

2. Про виконання Програми по проведенню першочергових заходів щодо збагачення та розвитку культури і духовності Миргородщини на 2016 – 2020 роки за 2017 рік.

3. Про підсумки роботи агропромислового комплексу району за 2017 рік.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

11.00

Виїзний особистий прийом громадян Клюшниківської сільської ради головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

Семінар для вчителів зарубіжної літератури на базі Декабристівського навчально-виховного комплексу.

15.00

Відеогодина «Від Революції гідності - до Країни гідності» до річниці Революції Гідності (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

23.02.

10.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Солонцівської сільської ради першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

Семінар для заступників з навчально-виховної роботи на базі Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

15.00

Творчий звіт Попівського сільського будинку культури «Я тобі, мій рідний краю, серцем вірним присягаю» у рамкам відзначення 95-річчя утворення Миргородського району.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                 В.М.Хоменко