4 червня -Міжнародний день безневинних дітей-жертв агресії
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
Шановні краяни!
Життя людини є найвищою цінністю. Але російським окупантам невідома людяність...
Сьогодні українці вшановують пам’ять дітей, життя яких нещадно обірвала жорстока війна. 4 червня обране не випадково – цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії.
Схиляю голову у скорботі, вшановуючи пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Висловлюю щирі співчуття кожній родині, яка втратила в цій страшній війні свою дитину.
Цей біль неможливо осягнути…
Ми пам’ятатимемо кожне дитя, чиє маленьке життя обірвала війна.
Не забудемо! Не пробачимо!
Діти мають жити в мирі!
Переможемо!