Конкурс дитячих фотографій «Заповідний край»

Конкурс дитячих фотографій «Заповідний край»

Останній день прийому робіт для участі у конкурсі дитячих фотографій «Заповідний край» уже зовсім скоро!

Лише до 7 липня приймаємо авторські фото учнів (вихованців) закладів загальної середньої та позашкільної освіти із зображенням територій та об’єктів природно-заповідного фонду Полтавської області!

Фото необхідно надсилати на електронну адресу Департаменту екології та природних ресурсів облвійськадміністрації eko@adm-pl.gov.ua з поміткою «Фотоконкурс».

Світлини мають зображати оголошений об’єкт чи територію природно-заповідного фонду Полтавської області.

Важливо! Разом з фото необхідно надати наступну інформацію:

- прізвище, ім’я, по батькові учасника конкурсу,

- дата народження учасника конкурсу,

- електронну адресу учасника конкурсу та телефон для зв’язку,

- назва навчального закладу

- назва та місце розташування території чи об’єкту природно-заповідного фонду Полтавщини,

- дата створення фото.

Приймаються фото у форматі JPEG або TIFF, з роздільною здатністю не менш ніж 2 МПкс.

Нагадаємо, що конкурс оголошено Департаментом екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації з метою підтримки талановитих дітей, формування дбайливого ставлення до довкілля, виховання екологічно свідомої учнівської молоді, а також з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи, який відбудеться 7 липня.