Полтавщина – лідер із надання послуг із зубопротезування захисникам і захисницям

Це найкращий показник реалізації пілотного проєкту НСЗУ серед областей України. Ініціатива стартувала у квітні цьогоріч.

«Лідером серед медзакладів став обласний центр стоматології, де зубопротези отримали більше 280 пацієнтів. Вартість такої процедури компенсує держава за пакетом НСЗУ. Встановлена гранична сума – до 14,9 тис. грн. Завдяки дофінансуванню за обласною програмою пацієнти можуть отримати комплексне лікування зубів», – зауважив Філіп Пронін.

Перелік медзакладів Полтавщини, які надають послуги зубопротезування, доступний за посиланням. Із собою варто мати направлення від лікаря та пакет копій документів із пред'явленням оригіналів. Більше подробиць тут.