«Прозорість і підзвітність»: Полтавська громада врахувала рекомендації робочої групи, зменшивши суму договору

Полтавська громада зменшила суму договору, виконавши рекомендацію робочої групи «Прозорість і підзвітність».

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«Замовник уклав додаткову угоду з надання послуг з юридичного консультування й представництва. У ній переглянули перелік послуг, які може надавати адвокат. Суму зменшили на 29,5 тис. грн. Якщо первинна становила 99,5 тис. грн, то нині – 70 тис. грн. Встановили вартість години роботи адвоката в межах ринкової ціни», – розповів Філіп Пронін.

Він наголосив, що спільними зусиллями в області сприяють прозорому й ефективному використанню бюджетних коштів.