Сміливість має два кольори

Сміливість має два кольори

Наш прапор – це вже більше, ніж просто символ. Наші воїни в ці хвилини борються за те, щоб синьо-жовті стяги майоріли над усією Україною: від сходу до заходу, від півдня до півночі. І так обов’язково буде!

З нагоди Дня Державного Прапора України перший заступник начальника Миргородської райвійськадміністрації Михайло Коркішко разом із Миргородським міським головою Сергієм Соломахою, секретарем міської ради Олександром Гуржієм взяли участь в урочистому піднятті державного стягу.  Синьо-жовте полотно підняли військовослужбовці 831 Миргородської бригади тактичної авіації.

Ми вистоїмо!

І наш прапор, потужний символ свободи й незламності, відомий нині в усьому світі, майорітиме над кожним звільненим українським містом і селом.

Символ боротьби і перемоги!

Фото: Миргородська міська рада