Сьогодні професійне свято у воїнів трьох стихій
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні професійне свято у воїнів трьох стихій
З Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України, мужні, відважні та непохитні у своїй вірі та у захисті нашої Батьківщини.Ви – справжні герої, які щоденно стоять на варті свободи та незалежності України. Від Чорного до Азовського моря, ви захищаєте нашу державу від усіх загроз і викликів, показуючи приклад відданості та патріотизму. Підтримуємо! Пишаємося! Дякуємо! Памʼятаємо тих, хто віддав свої життя за Батьківщину. Слава Військово-Морським Силам України! Слава Україні!