Творчі колективи Полтавщини стали лауреатами Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського

Неймовірно приємно ділитися важливоюподією у житті творчих колективів із Полтавщини. Вони стали лауреатами з-поміж 100 учасників із 20 областей, які брали участь у ІІ етапі VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.

Надзвичайно високою оцінкою журі оцінені: Народний аматорський ансамбль народного танцю «Джерело» з номером «Чорбівські підківки» та Ансамбль сучасного танцю «Еклейм» із номером «Повертайся живим» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського. А також Народний аматорський ансамбль танцю «Весна» з номером «Верба мого кохання» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Зірковий аматорський колектив народного танцю «Веселка» з номером «Молдавський танець» Ланнівської сільської територіальної громади Полтавського району.

Пишаємося творчими  здобутками учасників та бажаємо наступних перемог!

Фестиваль-конкурс провели за ініціативи Національної хореографічної спілки України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.