У Миргородському районі розпочався ІІІ (районний) етап змагань у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським

Сьогодні начальник Миргородської РВА Віталій Дяківнич разом із заступницею Людмилою Горобець, а також  заступником начальника Полтавської ОВА Володимиром Василенком, начальницею Управління молоді та спорту ПОВА Мариною Трохименко, секретарем Миргородської міської ради Олександром Гуржієм та амбасадором проєкту - майстром спорту України з вільної боротьби Алфесом Долідзе відкрили ІІІ (районний) етап змагань у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» змаганнями із черліденгу.

За звання переможців та можливість представляти район в обласному етапі змагань з черліденгу змагались три команди: Попівської гімназії Комишнянської громади, Білоцерківського ліцею Білоцерківської громади, Корсунівської гімназії Сенчанської громади.

За результатами яскравих виступів фрістайлерів, перемогу виборола команда «Дикі коні» Попівської гімназії Комишнянської громади.

Нагадаю, що змагання проходять серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Мета проєкту - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі та ведуть здоровий спосіб життя.