В Миргороді вшанували пам’ять загиблих

В Миргороді вшанували пам’ять загиблих

Цього року Україна втретє відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в умовах повномасштабної збройної агресії росії, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової.

Сьогодні у м. Миргороді у сквері Слави зібрались представники влади та правоохоронних органів, щоб покласти квіткові композиції до пам’ятників та схилити голови у скорботній хвилині мовчання.

«Війна – це не лише збройні протистояння, танки та гармати, це зруйновані долі, мільйони людських бід, які тривали роками. Ми маємо пам’ятати страшну ціну й непоправні наслідки війни та докладати зусиль для наближення перемоги та встановлення миру в Україні,» - говорить заступник начальника Миргородської райвійськадміністрації Людмила Горобець.

Згадуючи подвиг тих, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло концентраційних таборів, вшановуємо пам’ять Героїв, що віддали свої життя захищаючи Україну нині.

Ніколи не забудемо!