В урочищі Шумейкове вшанували пам’ять захисників

В урочищі Шумейкове вшанували пам’ять захисників

З нагоди вшанування Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років ми знову виходимо до пам'ятників та меморіалів, щоб згадати усіх загиблих.

Сьогодні начальник Миргородської райвійскадміністрації Віталій Дяківнич разом з першим заступником Михайлом Коркішком, головою Миргородської районної ради Наталією Гиркою та головою Сенчанської громади Наталією Сліпуховою поклали квіти до Меморіального комплексу воїнам Південно-Західного фронту в урочищі Шумейкове.

У цей день ми віддаємо данину поваги мільйонам захисників, які врятували від нацизму Україну, Європу та світ. Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором.

Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Нам ніколи не забути і не пробачити злочини, скоєні ворогом на території України. Тож ми продовжуємо нашу боротьбу, шлях до Перемоги та деокупації України!