Відеороботу полтавських митців презентували в одному з шотландських міст
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
Відеороботу полтавських митців презентували в одному з шотландських міст
Відеороботу полтавських митців презентували на поетичному вечорі в одному з шотландських міст. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
«Благодійний вечір організували на підтримку українських захисників і захисниць. Окрім читання й обговорення поезій, відбулася онлайн-зустріч із поетом, військовим Олексою Кобою», – зазначив Філіп Пронін.
На вірш полтавця презентували відеороботу. Відзняли її у Полтавському краєзнавчому музеї. Над відео працювали Артур Ароян, Вадим Махітка і Тетяна Ожогіна.
«Мистецтво під час війни має особливе значення – оберігає душі. Цінуємо і популяризуємо нашу культуру», – зауважив Філіп Пронін.