Звернення начальника Миргородської райвійськадміністрації Віталія Дяківнича до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня в Україні відзначається День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні ми разом із усім цивілізованим світом вшановуємо пам'ять усіх, чиї життя були забрані Другою світовою війною та усіх, хто боровся з нацизмом.

На жаль, нині так само, як і майже 80 років тому, Україна продовжує боротися з тим самим злом, жорстоким і цинічним агресором.

Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

Тож пам'ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді! Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Слава Україні!